Każda oferta pojawia się w okresie kilku godzin od zaksięgowania wpłaty na konto lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty na adres: marketing@wakacjedwaplus.pl. Zastrzegamy sobie jednak w regulaminie, że ten czas może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była publikowana jak najszybciej. Oczywiście okres 12 miesięcy zaczyna się od daty publikacji a nie wpłaty za ofertę.

Oferty typu nocleg, gastronomia oraz wypożyczalnia można raz do roku zupełnie za darmo uzupełnić, poprawić, skorygować. Aby tego dokonać należy odwiedzić następujące strony:

dla noclegów tutaj kliknij

dla lokali gastronomicznych tutaj kliknij

dla wypożyczalni tutaj kliknij

Nie oferujemy zmiany treści dla wycieczek.

Faktura VAT wysyłana jest w przeciągu 24h na wskazany, w formularzu dodawania oferty, adres e-mail.

Oczywiście! Umożliwiamy dodanie do 5 typów pokojów lub innego typu zakwaterowania. Można więc w przypadku hotelu, motelu, pensjonatu pokoje nazwać np. „pokój dwuosobowy” , „apartament” , „pokój w widokiem na góry” etc. W przypadku domków letniskowych można opisać do 5 rodzajów domków np. „domek z piętrem”, „domek 5 osobowy” itp.

Każdy z tych pokojów/domków lub innego typu zakwaterowania można z osobna opisać, dodać 4 zdjęcia oraz ustalić cenę w sezonie i poza sezonem.

Ze względu na specyfikę wyświetlania ofert wycieczek (wyświetlają się tylko do momentu jej rozpoczęcia +1 dzień) nie oferujemy możliwości ocenienia danej wycieczki. Uznaliśmy, że o wiele bardziej przydatną informacją dla klientów jest możliwość ocenienia organizatora wycieczki. Dlatego przy każdej wycieczce znajda Państwo link do podstrony organizatora oraz na stronie kliknij tutaj można sprawdzić wszystkich organizatorów. Zatem chcąc ocenić wycieczkę tak naprawdę oceniamy organizatora. W samym komentarzu można, jak najbardziej, odnieść się do konkretnej wycieczki.

Aby poinformować Użytkowników WakacjeDwaPlus o organizowanej przez Państwa imprezie/wydarzeniu można skorzystać z ofert specjalnych w wydarzeniach. Do wyboru jest szereg ofert od last minute poprzez wolne pokoje, zabawy Halloween aż po Sylwester. Oferty takie są promowane w wydarzeniach a te są dostępne praktycznie na każdej podstronie po prawej stronie. Usługa jest odpłatna i mogą z niej skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze ofert na portalu. Więcej znajduje się tutaj 

Dodatkowo oferty promowane są przez nas na Facebooku, Twitterze oraz Google+

Aby poinformować Użytkowników WakacjeDwaPlus o wolnych pokojach można skorzystać z ofert specjalnych w wydarzeniach. Do wyboru jest szereg ofert od last minute poprzez wolne pokoje, zabawy Halloween aż po Sylwester. Oferty takie są promowane w wydarzeniach a te są dostępne praktycznie na każdej podstronie po prawej stronie. Usługa jest odpłatna i mogą z niej skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze ofert na portalu. Więcej znajduje się tutaj

Dodatkowo oferty promowane są przez nas na Facebooku, Twitterze oraz Google+

Oczywiście, że nie! W jednej ofercie można dodać do 5 różnych zakwaterowań. Można zatem każdy z tych 5 domków nazwać np. „Domek rodzinny 5 osobowy”, „Domek z widokiem na….” etc. Dodatkowo każdy można z osobna opisać i ustalić osobne ceny w sezonie i poza sezonem oraz dodać 4 dodatkowe zdjęcia.

Wycieczki ze względu na swoją specyfikę wyświetlane są na portalu do momentu ich rozpoczęcia +1 dzień nie dłużej niż 12 miesięcy. Zapewne zatem wycieczka już się odbyła i dlatego nie jest wyświetlana w serwisie.

Jak najbardziej można! W serwisie można zareklamować każdy typ wycieczki także takiej z przewodnikiem. Wystarczy ustalić dzień kiedy się odbywa, godzinę, miejsce oraz cykliczność np. codziennie, w weekend, co miesiąc etc. Długość wycieczki można także podać w godzinach i/lub minutach.

Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie tel. 660 537 998 lub poprzez formularz kontaktowy tutaj i wybrać temat „zmiana abonamentu”. Proszę w formularzu napisać jakiej oferty dotyczy sprawa oraz na jaki abonament ma być zmieniony.

Darmową ofertę noclegową dodajesz na okres bezterminowy. Gdyby nawet w przyszłości cennik uległ zmianie to zostaniesz o tym poinformowany oraz poproszony o podjęcie decyzji. Nie wysyłamy żadnych faktur do darmowego abonamentu. Działamy etycznie i preferujemy jasne zasady współpracy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić abonament na wyższy pakiet!